Попаснянська міська рада


 1. Про  стан підготовки  житлово – комунального  господарства міста до роботи  в осінньо-зимовий період   2012-2013р.р. 
 2.  Про підсумки роботи по  оздоровленню дітей  в дошкільних навчальних закладах міста.
 3.  Про підсумки роботи по  оздоровленню дітей в ПМПЗОВ «Салют».
 4. Про режим роботи кафе «Тріумф»  фізичної особи - підприємця К... у нічний час, розміщеного за адресою м. Попасна, вул. Суворова, 11.
 5. Про  розгляд протесту прокурора району на рішення виконавчого комітету міської ради № 118 від 11.07.2011 року.
 6. Про  клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати - героїня»  Сумароковій М.Д.
 7. Про закріплення за загальноосвітніми та дошкільними навчальними закладами м. Попасна територій обслуговування.
 8. Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 21.11.2011р. № 182 «Про план  діяльності виконавчого комітету Попаснянської міської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік».
 9. Про затвердження звіту про оцінку та  рецензію вбудованого нежитлового приміщення № 2, розташованого за адресою м. Попасна, пл. Героїв, 3.
 10. Про затвердження звіту про оцінку та  рецензію нежилого приміщення № 2,розташованого за адресою м. Попасна, вул. Піонерська, 16.
 11. Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, щознаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Миронівська, 4,  приміщення 1 за Державою Україна.
 12. Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, щознаходиться за адресою: м.Попасна, вул. 60 років утворення СРСР, 15г,  приміщення 1 за Державою Україна.
 13.   Про затвердження протоколу № 9 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від  10 вересня 2012 року.
 14.  Про  присвоєння статусу службової квартирі № 125 у  будинку № 3 по  вул. 60 років Жовтня в м.Попасна та закріплення її за Попаснянським районним  судом Луганської області.
 15. Про списання домоволодіння  № 105 по вул. Київська  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності гр. Г..
 16.  Про списання домоволодіння  № 128 по вул.  Артемівська  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності   гр. К...
 17. Про списання домоволодіння  № 127 по вул.  Донецька  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності  гр. П...
 18. Про скасування   рішення  виконкому Попаснянської міської ради від 16.12.2011р. № 213  «Про об’єднання  в одну адресу нерухомого майна , що розташоване за адресами: м. Попасна,вул. Ціолковського,28 та м. Попасна, вул. Ціолковського, 28а».
 19. Про   зміну  складу  нерухомого майна    за адресами: м. Попасна, вул. Ціолковського № 28, м. Попасна,  вул. Ціолковського, 28а   та оформлення  права власності на нього за З..
Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник