Попаснянська міська рада

порядок денний

Про виконання плану соціально-економічного розвитку м.Попасна за  І півріччя 2012 року

Про встановлення середньої вартості на відповідні ритуальні послуги щодо фінансування витрат на безоплатне  поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій.

Про  присвоєння поштової адреси нежилому вбудованому приміщенню, що знаходиться в  м. Попасна, по  вул. Суворова,7.

Про згоду   гр. З...  на розробку проектно – кошторисної документації на реконструкцію  вбудованого нежилого приміщення  за адресою:м. Попасна, вул. Первомайська, 3.

Про згоду  ФОП  Ц...  на розробку проектно – кошторисної документації на реконструкцію  вбудованого нежилого приміщенняза адресою: м. Попасна, вул. Первомайська, 58.

Про виконання доходної частини міського бюджету щодо сплати податку (оренди) за землю фізичними та юридичними особами.

 Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.60 років утворення СРСР 79а, приміщення 1 за Державою Україна.

 Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Первомайська, 43г, приміщення 1 за Державою Україна.

 Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Комсомольська, 1, приміщення 1 за Державою Україна.

Про оформлення права державної власності на захисну споруду цивільного захисту, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Комсомольська, 4, приміщення 1 за Державою Україна.

Про оформлення права державної власності на будівлю трансформаторної підстанції «МПС № 1», що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Миронівська, 12в, за Державою Україна.

Про оформлення права державної власності на будівлю трансформаторної підстанції «МПС № 2», що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Миронівська, 4е, за Державою Україна.

 Про оформлення права приватної власності на житловий будинок, що знаходиться за адресою: м.Попасна, вул.Донецька, 111.

 Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на житловий будинок, що розташований за адресою: м. Попасна, вул.Леваневського, 14.

Про затвердження протоколу № 7 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від  17 липня 2012 року.

Про виділення в окрему адресу протирадіаційного укриття  в м. Попасна по  вул. Первомайська, 150.

 Про  згоду   Попаснянському БМЕУ на  переобладнання приміщень під топкові  та на  розробку проектно-кошторисної документації на установку  модульної  котельні в м. Попасна

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник