Попаснянська міська рада

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 22.03.2013 № 34 «Про проведення міського конкурсу «Гордість Попасної»» 

2. Про затвердження Положення про порядок погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та іншого призначення на території м. Попасна 

 3.Про списання домоволодіння  № 119 по вул. Леніна  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності гр. Л.

4.Про списання домоволодіння  № 25 по вул. Леваневського  у  м. Попасна, яке  належало на праві   приватної власності гр. О.  

5. Про списання домоволодіння  № 27 по вул. Леваневського  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності гр. З. 

6.Про списання домоволодіння  № 29 по вул. Леваневського  у  м. Попасна, яке належало на праві   приватної власності гр. Б. Б. 

7.  Про передачу в оренду нерухомого  майна комунальної власності територіальної громади м. Попасна

8. Про роботу комісії з розгляду питань розташування тимчасових споруд (металевих гаражів) у м. Попасна

9. Про хід виконання міської  Програми здійснення профілактики алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та інших негативних проявів у молодіжному середовищі в місті Попасна на 2011-2015 роки

10. Про погодження тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території по вул. Леніна, 155 ОСББ «Интеграл»

11. Про присвоєння  поштової адреси частині  вбудованого нежилого приміщення, що знаходиться за адресою: м. Попасна по вул. Первомайська,43г.

12. Про реєстрацію громадського козачого формування з охорони громадського порядку і державного кордону в місті Попасна Луганської області «Область війська Донського»

13. Про затвердження протоколу № 6 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від  12 червня 2013 року

14. Про  присвоєння поштової адреси та оформлення  права комунальної власності на  нежиле приміщення, розташоване за адресою: м.Попасна, вул. Склозаводська, 7.

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник