Попаснянська міська рада

 1. Про режим роботи кафе  «Міраж» фізичної особи – підприємця Гаібова А.А. у нічний час, розміщеного за адресою: м. Попасна, вул. Леніна,6б. 
 2. Про організацію, підготовку та проведення загальноміського свята Дня міста.
 3. Про погодження розміру внеску за послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території по вул. Суворова, 21 ОСББ «Наш дім - Попасна»
 4. Про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Попасна.
 5. Про виділення в окрему адресу протирадіаційного укриття  в м. Попасна по вул. Леніна, 136.
 6. Про надання згоди    приватному підприємству «Елітжитлком»  на проведення  невід’ємних поліпшень  орендованого  нежитлового  приміщення, яке розташоване   за адресою:  м. Попасна,  вул. Суворова, 2,  що є комунальною  власністю територіальної  громади м. Попасна. 
 7. Про  присвоєння поштової адреси  жилому будинку, що  знаходиться в м. Попасна   по вул. Пролетарська.
 8. Про  виділення  в окремі об’єкти нерухомого майна та присвоєння поштових адрес об’єкту нерухомості, що розташований за адресою: м.Попасна, вул.Красних партизан, 51. 
 9.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.06.2012 № 87 «Про  створення спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради з питань профілактики та боротьби зі злочинністю».
 10. Про затвердження протоколу № 7 засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі  міської ради від  16 липня 2013 року.

11. Про  погодження тимчасових норм водопостачання для населення м. Попасна, яке обслуговується ПД УЕ ЗФС ОКП «Компанія «Луганськвода»

  

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник