Попаснянська міська рада

Порядок денний

 1. Про погодження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання

питної води

2. Про організацію роботи з квартирного обліку у виконавчому комітеті Попаснянської міськради.

3. Про  роботу зі зверненнями громадян  у  виконкомі міської ради у 2011 році. 

4. Про  Програму проведення  культурно-масових заходів в місті  на  2012 – 2015 роки

5. Про перспективний план роботи виконкому Попаснянської міської ради на І півріччя 2012 року.

6. Про затвердження графіку руху на автобусних маршрутах загального користування в м. Попасна.        

7. Про погодження  тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території по вул. Леніна, 112 ОСББ «Альтернатива-Попасна».

8. Про погодження  тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території  по вул. Леніна, 148 ОСББ «Фортеця-Попасна».

9. Про погодження  тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та  прибудинкової території по вул. Леніна, 152 ОСББ «Централь-Попасна».

10. Про затвердження звіту про оцінку та  рецензію нежитлової будівлі (магазину), розташованої за адресою м. Попасна, вул. Первомайська, 34а.

11.  Про затвердження звіту про оцінку та  рецензію нежитлового вбудованого приміщення № 2, розташованого за адресою м. Попасна Луганської обл.,  вул. Артемівська, 6.

12.  Про внесення змін до рішення виконкому міськради від 24.12.2010р. № 189 «Про створення конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування при виконкомі міської ради»

13.  Про  оформлення  права комунальної власності на адміністративну будівлю та гараж, які розташовані за адресами: м. Попасна, пл. Леніна, 2 та м. Попасна пл. Леніна, 1а.

14.   Про оформлення права приватної власності на комплекс нежитлових будівель та споруд, що знаходяться за адресою: м. Попасна, вул. Первомайська, 185.

15.  Про оформлення права комунальної власності на вбудоване нежитлове приміщення, розташоване за адресою: м. Попасна, пл..Героїв, 3, приміщення № 4.

16.  Про  реєстрацію громадської організації «Іскра-2».

17.   Про затвердження протоколу № 12 засідання громадської комісії з житлових питань при  виконкомі міської ради від 08 грудня 2011 року.

18.  Про  присвоєння статусу службової квартирі № 14 в будинку № 173 по вул. Первомайська в м. Попасна та закріплення її за Попаснянським комунальним підприємством  «Місто».

19.  Про  об’єднання в одну  адресу  нерухомого  майна, що розташоване за адресами: м. Попасна  вул.  Ціолковського, 28 та м. Попасна, вул. Ціолковського,  28а  

20.  Про  об’єднання в один об'єкт нерухомості та присвоєння єдиної  поштової адреси  нерухомому  майну, що знаходиться за адресами м. Попасна  вул.  Орджонікідзе, 66 та м. Попасна, вул. Орджонікідзе, 66 кв.2 

21.  Про  зміну поштової адреси  об’єкту нерухомості за адресою:  м. Попасна, вул. Первомайська, 104.

22.  Про  присвоєння поштової адреси  гаражу, що  знаходиться в  м. Попасна, вул. Куйбишева.

23.  Про  присвоєння поштової адреси  гаражу, що  знаходиться в  м. Попасна,вул.  Миронівська.

24.   Про  присвоєння поштової адреси  гаражу, що  знаходиться в  м. Попасна,вул.  Миронівська.

25.  Про   згоду    ФОП   Хамлову С.Ф.  на  проведення  невід’ємних поліпшень  нежилого  вбудованого приміщення по вул.  Артемівська,6а  в м. Попасна

26.   Про списання домоволодіння  №5 по вул.   Громової  у   м. Попасна, яке належить на  праві  приватної власності гр.  Несвіт В.В.

27. Про виділення в окрему  адресу  приміщення за адресою: м. Попасна, вул. Донецька,2а.

28. Про скасування постанов адміністративної комісії

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник