Попаснянська міська рада

 

 1. Про режим роботи кафе з літнім майданчиком фізичної особи підприємця  Б... у нічний час, розміщеного за адресою м. Попасна, вул. Первомайська,65.                           

 2. Про організацію робіт з благоустрою міста після виходу з осінньо-зимового періоду, підготовки до Великодня та Радониці, проведення щорічної Весняної акції «За чисте довкілля» з озеленення та благоустрою м. Попасна.

  3. Про затвердження протоколу оцінки конкурсних пропозицій для визначення виконавця послуг з управління групою будинків, робіт та надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Попасна та знаходяться на балансі ПКП «Місто» (додаток).

 4.Про затвердження комплексної схеми розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та архітипи в межах вулиці Леніна міста  Попасна (додаток1)(додаток 2).

5.Про погодження  тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової територій по вул. Суворова,22 ОСББ «Оазіс-Попасна».

 6. Про оформлення права комунальної власності на об'єкт нерухомого майна, розташований за адресою: м. Попасна, пл. Леніна, 2, приміщення № 1. 

 7. Про оформлення права приватної власності на житловий будинок, розташований за адресою: м. Попасна, вул. Орджонікідзе, 66.

8. Про   згоду  ФОП  Д... на  розробку проектно – кошторисної документації на  реконструкцію  квартири під магазин по вул.  Леніна, 154, кв.2 в  м. Попасна.

9. Про виділення в окремі адреси приміщень  в м. Попасна.  

10.  Про виділення в окрему адресу  нерухомого майна за адресою м. Попасна, пров.  Красний, 14 та оформлення права власності на нього за  гр.   О...  

11.  Про  присвоєння поштових адрес  будівлям, що  знаходяться в  м. Попасна на вул. Миронівська.

12.  Про  присвоєння поштової адреси  гаражу, що  знаходиться в  м. Попасна, по вул.  60 років утворення СРСР біля житлового будинку №79.      

13.  Про затвердження протоколу № 3 засідання громадської   комісії з житлових питань при виконкомі міської ради від 02 березня 2012 року.

14.  Про закріплення 41/100 частини квартири № 27 в будинку № 138 по вул. Леніна в м. Попасна за неповнолітньою  Є...

15.  Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування гр С...та гр. С...

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник