Попаснянська міська рада

1.Про встановлення двоставкового тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ТОВ «ДЕМ І К»  для опалення Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

 2. Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання,  які надає ФОП Котова Ю.О. для опалення КУ «Попаснянська ЦРЛ».

 3. Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання,  які надає ФОП Мосіященко В.Ф. для опалення ОНЗ «Попаснянська ЗОШ №1», ЗОШ № 21,ЗОШ № 27, ДНЗ №1, виконкому Попаснянської міської ради, Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту.

4.  Про роботу зі зверненнями громадян в виконкомі міської ради у 2017 році.          

5. Про організацію громадських робіт у 2018 році на території Попаснянської міської ради.

6. Про визначення видів та узгодження з Попаснянським РВ з ПП Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України переліку об’єктів для відбування засудженими та правопорушниками громадських робіт.

7. Про встановлення середньої вартості на відповідні ритуальні послуги щодо фінансування витрат на безоплатне поховання або відшкодування на здійснене поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та інвалідів війни.

8. Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 22.11.2017  № 102 «Про План  діяльності виконавчого комітету Попаснянської міської ради  з підготовки проектів регуляторних  актів на 2018 рік».

Важливо!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник