Попаснянська міська рада

 1. Про  підсумки підготовки  житлово-комунального господарства міста до  роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років. (інформація)
 2. Про встановлення двоставкового тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ТОВ «ДЕМ І К» для опалення Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.
 3. Про встановлення тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ФОП Владимирська Н.В. для опалення Попаснянської багатопрофільної гімназії №25 у м. Попасна.
 4.  Про надання в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Попасна.
 5. Про надання  згоди орендарю ФОП Філіштинській О.В.на проведення  невід’ємних  поліпшень  7/100 частин орендованого нежилого вбудованого приміщення, яке розташоване  за адресою:  м. Попасна,  Попаснянський р., вул. Первомайська, буд.  58,  що є комунальною власністю територіальної громади м. Попасна.
 6. Про    затвердження звіту про оцінку майна та рецензії вбудованого нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Луганська область, Попаснянський р.,   м. Попасна,  вулиця Первомайська, будинок 7, приміщення  3.
 7. Про    затвердження звіту про оцінку майна.
 8.  Про звернення до голови та депутатів Попаснянської районної ради (інформація)
Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник