Попаснянська міська рада

 1. Про встановлення двоставкового тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ТОВ «ДЕМ І К» для опалення Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

2.     Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік (зі змінами).

 3.     Про  затвердження Плану роботи виконавчого комітету Попаснянської міської ради на 2018 рік.

 4.     Про клопотання щодо присвоєння звання  «Почесний  громадянин міста  Попасна» Семененку Дмитру Володимировичу.

 5.     Про схвалення проекту  Програми розвитку  житлово-комунального господарства та благоустрою м. Попасна на 2018 рік.

 6.     Про схвалення проекту Програми  запобігання і реагування на надзвичайні події та ситуації техногенного і природного характеру в місті Попасна на 2018-2019 роки.

 7.     Про схвалення проекту Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки на період 2018-2019 років в м. Попасна.

8.     Про схвалення проекту  Програми розвитку та збереження зелених насаджень на території Попаснянської міської ради на 2018 – 2022 роки.

 9.     Про схвалення проекту Програми загальноміських заходів з головами вуличних та квартальних комітетів м. Попасна на 2018 рік.

 10.  Про схвалення проекту Програми  висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в  засобах масової інформації на 2018 рік.

 11.  Про схвалення проекту Програми  з питань соціального захисту  та соціального забезпечення населення  м. Попасна на 2018 рік.

 12.  Про  схвалення проекту Програми розвитку фізкультури і спорту у м. Попасна на 2018 рік.

 13.  Про надання в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Попасна.          

14.  Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 15.06.2017  № 57 «Про  забезпечення безпечної експлуатації дитячих ігрових майданчиків та інших об’єктів відпочинку дітей у м. Попасна».

15.  Про  затвердження звіту про оцінку та рецензію 7/100  частин нежитлового вбудованого приміщення,  розташованого за адресою: м. Попасна,

вул. Первомайська, 58.       

16.  Про подання щодо  затвердження   переліку об’єктів комунальної власності міста, що підлягають відчуженню шляхом приватизації у 2017 році.            17.  Про  присвоєння   поштової адреси  стадіону «Локомотив»,  розташованому  у м.Попасна по  вул. Крилова.

 18.  Про затвердження протоколу №7 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від  08 грудня 2017 року.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник