Попаснянська міська рада

 1. Про  несення змін до міського бюджету на 2016 рік (зі змінами).(додаток1), (додаток2), (додаток3)

 2. Про  роботу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради за період з листопада 2015 року по листопад 2016 року та затвердження плану роботи на 2017 рік.

 3. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Попаснянської міської ради на 2017 рік.

 4. Про затвердження  орієнтовного переліку  адміністративних послуг, які  надаються Попаснянською міською радою та її виконавчим  комітетом,  інформаційних і  технологічних карток з надання адміністративних послуг (у новій редакції).  ( додаток 1), ( додаток 2), (додаток 3)

 5. Про встановлення двоставкового тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ТОВ «ДЕМ І К» для опалення Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

 6.  Про  затвердження протоколу №5 громадської комісії з житлових питань при виконкомі Попаснянської міської ради   від   9 листопада 2016 року.

 7.  Про закріплення права на житло за дитиною Міхаревим Богданом Олександровичем, позбавленим батьківського піклування.

 8. Про закріплення права на житло за дитиною Міхаревою Анастасією Олександрівною, позбавленої батьківського піклування.

 9.  Про закріплення права на житло за дитиною Міхаревою Іриною Олександрівною,позбавленої батьківського піклування. 

 10. Про створення комісії по обстеженню технічного стану будинків, будівель і споруд у м. Попасна (у новій редакції).

 11. Про поділ об’єкту нерухомого майна, розташованого в м. Попасна по вул. Красних партизан, 43, виділення його в окремі  об’єкти та присвоєння поштових адрес.

 12. Про списання домоволодіння  № 61 по вул. Миру (Леніна) у  м. Попасна, яке належить на праві   приватної власності  громадянам  ..... та .........

 13. Про списання домоволодіння  № 17 по вул. Матросова у  м. Попасна, яке належить на праві   приватної власності  гр. .....

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник