Виконавчий комітет Попаснянської міської ради запрошує попаснян та гостей міста 11 грудня о 14 годині на відкриття скверу «Єднання сердець», який розташований по вул. Первомайській в районі станції швидкої допомоги.

Ініціатором проведення реконструкції скверу виступила ГО «КОМРОЗ» за підтримки Попаснянської міської ради. Улаштування громадського простору «Єднання сердець» проводилося в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», що реалізовується Фондом Східна Європа в партнерстві з німецькою громадською організацією ChildFund Deutschland E.v., за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини і Проекту «Мобілізація спільноти», який реалізовувався Міжнародною організацією «People in need».

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!
  • До уваги членів виконавчого комітету!