За допомогою відео зв’язку 24 червня відбулася zoom-конференція на тему: «Обговорення проєкту Стратегії взаємодії поліції в Луганській області з організаціями громадського суспільства до 2025 року».

У конференції взяла участь заступниця міського голови, голова робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності м.Попасна Луганської області Ірина Гапотченко.

Учасники zoom-конференції обговорили загальні положення стратегії, мету, стратегічні цілі та ключові показники ефективності, SWOT-аналіз перспектив розвитку взаємодії поліції та ОГС, план реалізації стратегії, портрет поліції та ОГС Луганщини, спільні цілі та цінності.

Дана Стратегія покликана допомогти поліції та громадським об’єднанням разом створювати та впроваджувати нові проєкти заради безпеки в громадах.

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету