Вихованці Дошкільного навчального закладу № 1 разом зі своїми вихователями привітали колядками працівників міської ради з Новорічними та Різдвяними святами. Чарівним співом діти заполонили серця присутніх, подарувавши гарний настрій та позитивні емоції.
За гарні привітання, побажання та колядки малеча отримала солодкі подарунки від міського голови та щиру вдячність від працівників виконкому.

Але на цьому привітання не закінчилися. Після обіду до міської ради завітали колядники Будинку дитячої та юнацької творчості. За запальні колядки та теплі побажання міський голова Юрій Онищенко вручив закладу подарунковий сертифікат на 10 тис. грн. Напередодні Нового року такі сертифікати отримали всі навчальні та дошкільні навчальні заклади міста.

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!
  • До уваги членів виконавчого комітету!