З 16 по 18 лютого у місті Коломия пройшов чемпіонат України по класичному жиму лежачі. У Чемпіонати прийняли участь вихованці Попаснянського спортивного закладу «Відродження». Купаева Катерина у ваговій категорій до 72 кг серед дівчат до вісімнадцяти років, зайняла перше місце з результатом 65 кг, у абсолютній першості друге місце. Кадацька Ганна у ваговій категорії до 57 кг зайняла друге місце з результатом 92,5 кг в абсолютній першості трете місце серед жінок. Глущенко Євгеній у ваговій категорій до 74 кг серед юнаків до 18 років зайняв друге місце з результатом 127.5 кг. Завдяки високим показникам наших спортсменок жіноча збірна Луганської області зайняла перше командне місце на чемпіонаті. Кадацька Ганна включена до складу  збірної команди України та готується прийняти участь у чемпіонаті світу по класичному жиму лежачі, який відбудеться у травні в Південно-Африканській Республіці.

• До уваги членів виконкому!
  • Вітаємо з Днем народження!