У зв'язку з внесенням змін до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 21.03.2014 №32 «Про затвердження Положення про порядок видачі довідок у виконкомі Попаснянської міської ради» з 01.03.2018 одержати довідку про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб можливо тільки після заповнення заяви про надання довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, а також надання наступних документів:

- паспортів всіх зареєстрованих членів сім'ї, свідоцтва про народження дітей, якщо є малолітні, неповнолітні діти;

- будинкової  книги;

- технічного паспорту на будинок.

Відповідальність за достовірність даних, зазначених у заяві, та документів, доданих до неї, несе особа – власник житлового приміщення/будинку, яка звертається за отриманням довідки.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!