21 травня у м. Кремінна пройшов Чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу. У Чемпіонаті прийняло участь більш ніж 100 спортсменів з Луганської області. Команда Ппаснянського міського спортивного закладу «Відродження» була представлена 15 спортсменами.

Наші спортсмени показали наступні результати:

Івженко Ольга у категорії до 52 кг зайняла І місце, Чумакова Альона у категорії 84+ зайняла І місце, Говорова Елеонора у категорії до 47 кг зайняла ІІ місце. Жіноча команда у загальному заліку Чемпіонату посіла ІІ місце.

Івженко Андрій у ваговій категорії до 83 кг зайняв І місце, Наумов Іван у ваговій категорії до 74 кг зайняв ІІ місце. Чоловіча команда у загальному заліку посіла ІІІ місце.

За результатами змагань Попаснянський міський спортивний заклад «Відродження» зайняв І місце серед спортивних закладів Луганської області.

Говорова Елеонова, Чумакова Альона, Наумов Івавн, Глущенко Євген та Івженко Андрій були включені у збірну Луганської області для участі у Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу у вересні 2017 року.

• Вітання з Днем народження!
  • До уваги членів виконкому!