1 квітня 2017 року у м. Сєвєродонецьк пройшов Чемпіонат Луганської області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 13 та до 15 років. В чемпіонаті прийняли участь і вихованці Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження». Як завжди, наші спортсмени не поїхали без медалей. У віковій групі до 13 років, у ваговій категорії до 32 кг Наумова Софія зайняла ІІ місце. У віковій групі до 15 років, у ваговій категорії до 63 кг Шаталова Олена зайняла І місце. Тренером дівчат є майстер спорту України міжнародного класу Андрій Івженко.

З 18 по 22 квітня у м. Славутич пройде Чемпіонат України з важкої атлетики. У складі збірної Луганської області у Чемпіонаті приймуть участь Івженко Ольга, Шаталова Олена та Наумова Софія.

Бажаємо дівчатам нових перемог!

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!