У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» вивезення побутових відходів виключено зі складу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та визначено її як окрему комунальну послугу. Тобто, кожна квартира буде за окремими договорами та абонентськими книжками оплачувати дві послуги: управління багатоквартирним будинком (квартплата) та послуга з вивезення побутових відходів.

У мікрорайонах «Черемушки» та «ВРЗ» послугу з вивезення побутових відходів надає ПП «Первомайський житлсервіс «Евентус» вул. Суворова, 2, телефони: 3-16-35, 098-085-54-97, 063-575-37-62.

Тому для вирішення питання захаращеності майданчику побутових відходів мешканцям будинку потрібно звертатись до підприємства, з яким укладено договір на вивезення побутових відходів, а саме до ПП «Первомайський житлсервіс «Евентус».

Також надаємо роз’яснення щодо укладених договорів та сплати за послугу з вивезення побутових відходів у будинку №153 по вул. Миру (ОСББ «Світанок»).

Станом на початок березня поточного року мешканцями будинку укладено 86 договорів на вивезення побутових відходів (загальна кількість квартир – 134). Мешканцями будинку здійснено проплату за послугу з вивезення побутових відходів на суму – 5365,5 грн., а сума заборгованості складає – 2448,5 грн.

Реагуючі на Ваше звернення в соціальній мережі виконавчий комітет Попаснянської міської ради провів роз’яснювальну роботу з керівництвом компанії, яка надає послуги з вивезення побутових відходів.

Також було надано ПРИПИС-ПОПЕРЕДЖЕННЯ щодо ліквідації захаращеності майданчику побутових відходів в дводенний строк.

У разі невиконання вищезазначених робіт керівника ПП «Первомайський житлсервіс «Евентус»» буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства України.

• До уваги членів виконавчого комітету!
  • До уваги депутатів!