Виконавчий комітет Попаснянської міської ради висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні міської благодійної акції «Створи Пасхальну писанку»: районному Будинку культури, Свято-Миколаївському храму, храму Трьох Святителів, КП «СКП», волонтеру Наталії Топчій.

За досконалу підготовку, творчий підхід, підтримку та розвиток українських традицій, бажання допомогти хворим дітям висловлюємо подяку керівникам та колективам підприємств, закладів, установ, а саме: ДНЗ № 1, ДНЗ № 2, ДНЗ № 3, багатопрофільній гімназії № 25, гімназії № 20, ОНЗ «Попаснянська ЗОШ № 1», ЗОШ № 24, ЗОШ № 21, Будинку дитячої та юнацької творчості, Попаснянській районній державній адміністрації, ТУ БМЕС – 17, відокремленому підрозділу ПД «Попаснянський районний водоканал», ПП «Елітжитлком».

Окрему подяку висловлюємо всім попаснянам та гостям нашого міста, які відвідали цю акцію.

• Шановні мешканці та гості міста Попасна! Виконавчий комітет Попаснянської міської ради запрошує вас взяти участь у заходах до 4-ї річниці визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань
  • Вітаємо з Днем народження
  • До уваги членів виконкому!