Виконавчий комітет Попаснянської міської ради висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні Дня міста: Попаснянському районному Будинку культури, комунальному підприємству «СКП», приватному підприємству «Елітжитлком», Будинку дитячої та юнацької творчості, Дитячій школі мистецтв, Попаснянському районному краєзнавчому музею, групі ЦВС м. Попасна, Попаснянському районному методичному центру, навчальним та дошкільним закладам міста, комунальному підприємству КЗ «Попаснянський районний центр надання соціальних послуг», ТДВ «Попаснянський ВРЗ», учасникам «Алеї майстрів», пивзаводам «Шале» та «Лиспи», Ірині Крамаренко, церкві «Добра вість», 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців, Попаснянському відділу поліції, станції швидкої медичної допомоги, ДПРЧ - 30.

• До уваги депутатів міської ради!