Виконавчий комітет Попаснянської міської ради висловлює подяку в організації та проведенні Дня міста: Попаснянському районному Будинку культури, комунальному підприємству «СКП», приватному підприємству «Елітжитлком», Будинку дитячої та юнацької творчості, Дитячій школі мистецтв, Попаснянському районному краєзнавчому музею, Попаснянській районній бібліотеці, Попаснянському районному методичному центру, навчальним та дошкільним закладам міста, комунальному підприємству «Попаснянський територіальний центр обслуговування пенсіонерів та інвалідів», представництву міжнародної гуманітарної організації HelpAge International в Україні, батальйону ім. Кульчицького, Топчій Н., ФОП Гатченко, ФОП Матковській, ФОП Тодоровій, ФОП Крячуненко, ФОП Водолазький, ФОП Мамедовій, Попаснянському відділу поліції, станції швидкої медичної допомоги.

• Вітаємо з Днем народження!