Виконавчий комітет Попаснянської міської ради став переможцем у конкурсі «Дієва громада» в номінації «Взаємодія влади та громади».Конкурс «Дієва Громада» є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Метою конкурсу є підтримка процесів цифровізації громад для зручного життя людини, а завданнями дослідження та порівняння поточного рівню готовності до цифровізації муніципалітетів України, створення мережі муніципалітетів — цифрових лідерів.

Виконавчим комітетом Попаснянської міської ради на конкурс була відправлена практика «Впровадження вебсервісу електронні консультації з громадськістю у виконавчому комітету Попаснянської міської ради». Конкурс проводиться Міністерством Цифрової Трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії.

Відео нагородження за посиланням: https://www.facebook.com/mintsyfra/videos/346028076500563