В ході виконання програми «Енергозбереження» за рахунок перевиконання міського бюджету виконуються роботи по заміні віконних блоків у під’їздах на склопакети. Ці роботи розпочато з будинку №3 по вулиці Миронівська. Наступними будинками де будуть встановлено енергозберігаючі склопакети будуть будинки по вулиці Бахмутська, 4 та Бахмутська, 6. Загальна сума коштів виділених на ці роботи складає 503 тис. грн.  Роботи по заміні вікон у під’їздах будинків проводитимуться і в подальшому за рахунок перевиконання бюджету станом на грудень місяць. Планується провести заміну вікон у двох будинках в центральній частині міста.