Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

В минулі вихідні відбувся Чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу у місті Рубіжне. Команда Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» на чолі з тренером Андрієм Івженком взяла участь у Чемпіонаті.
Як завжди наші спортсмени не залишилися без медалей. Чоловіки показали наступні результати:
- Сумін Віталій в категорія до 66кг - 1 місце,
- Наумов Іван в категорії до 83кг - 1 місце,
- Глущенко Євгеній в категорії до 74 кг - 2 місце,
- Редько Андрій в категорії до 83 кг – 2 місце,
- Туркія Дмитро в категорії до 105 кг - 2 місце.
В абсолютній першості серед чоловіків Глущенко Євген зайняв 2 місце, Наумов Іван - 3 місце.
В командному заліку чоловіки посіли 1 місце.
- Россоха Ольга в категорії +84 кг – 2 місце,
- Чумакова Альона в категорії +84 кг зайняла 1місце та перевищила рекорд України в присіданні (202,5 кг) та сумі (467,5 кг). В абсолютній першості Чумакова Альона – 1 місце, Купаєва Катерина- 2 місце.
В командному заліку жінки посіли - 2 місце.
Серед спортивних закладів Попаснянський міський спортивний заклад «Відродження» зайняв 1 місце.
Спортсмени висловлюють подяку міському голові Онищенку Ю.І. за допомогу в організації поїздки.