Попаснянська міська рада

В минулу суботу в міському спортивному залі «Відродження» відбулося відкриття І Спартакіади серед підприємств, організацій, закладів, установ міста. В рамках І етапу Спартакіади пройшли змагання з настільного тенісу, де зустрілися команди: ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», Структурного підрозділу «Попаснянська дистанція сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Донецька залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», Виробничого підрозділу «Попаснянське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця», Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту, навчальних закладів міста, батальйону ім.Кульчицького, держслужбовців, ПО ВО «Батьківщина».

До присутніх з вітальним словом та побажаннями успіхів у змаганні звернулися міський голова Юрій Онищенко та бронзова призерка Чемпіонату світу з пауерліфтингу Ганна Кадацька. Запальним українським танцем привітали учасників змагань учні Попаснянської гімназії № 20.

У ході даної зустрічі перше місце посіла команда - ПО ВО «Батьківщина», друге - Виробничого підрозділу «Попаснянське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця», третє – команда навчальних закладів міста.

Призери були нагороджені грамотами, медалями та подарунками, а команда переможців – кубком.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • До уваги депутатів!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник