Цими вихідними у міському спортивному закладі «Відродження» пройшла особиста першість з настільного тенісу на кубок міського голови.

У змаганнях прийняли участь представники підприємств, організацій, закладів та учні шкіл міста Попасна. Змагання проводилися серед жінок і чоловіків окремо. Учасники змагань були розділені на підгрупи для виявлення  кращих гравців. Змагання проходили в напруженій боротьбі, адже в них взяли участь майстри своєї справи.

За результатами змагань переможцями серед жінок стали: І місце – Скребцова Вікторія (БМЕУ), ІІ місце – Коломоєц Тетяна (Дистанція сигналізації та зв’язку), ІІІ місце – Кислиця Лідія (ЗОШ № 27).

Серед чоловіків: І місце – Яковенко Віктор (безробітний), ІІ місце – Єрьоменко Віталій (Локомотивне депо), ІІІ місце – Оксанюк Владислав (студент).

По закінченню турніру всі переможці були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками від міського голови. Учасникам змагань похилого віку були вручені грошові заохочення.

Змагання з настільного тенісу пройшли на належному організаційному рівні, учасники одержали масу приємних емоцій.

Організатори турніру висловлюють подяку всім учасникам змагань та сподіваються на більш активнішу подальшу участь організацій, установ та підприємств у спортивному житті нашого міста.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!