Шановні попасняни!

Вітаємо з Днем Європи в Україні!

Сьогодні курс на європейську інтеграцію набув для нас стратегічного значення. Ми визнаємо «загальноєвропейські» цінності: свободу, демократію, повагу до прав людини, верховенство права і сповнені рішучості будувати свою державу на цих засадах.

З погляду економіки європейський вибір підтверджує те, що ми прагнемо вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства, з погляду науки – бажання інтегруватися в загальноєвропейську і світову науково-дослідницьку мережу, де ми, без сумніву, зможемо співпрацювати на рівних.

Лише проводячи активну політику, проявляючи самоповагу і рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі.

Вітаємо усіх з Днем Європи та бажаємо щастя, благополуччя та розквіту в нашій державі.

виконавчий комітет Попаснянської міської ради

• Запрошуємо на святковий концерт Вахтанга Кікабідзе
  • До уваги депутатів!
  • Запрошуємо до участі у фестивалі "Paslawsky' FEST"