У суботу, 30 вересня, у Попаснянському міському спортивному закладі «Відродження» відбулося урочисте відкриття V Спартакіади серед учнів навчальних закладів міста. У церемонії відкриття взяли участь почесні гості: Попаснняський міський голова Юрій Онищенко та майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, абсолютна чемпіонка України 2017 року за класичним жиму лежачи, бронзовий призер Чемпіона світу 2017 року з класичного жиму лежачи, Чемпіонка Європи з класичного жиму лежачи Ганна Кадацька. Вони привітали усіх присутніх з початком міської V Спартакіади. Побажали всім міцного здоров’я та удачі, наполегливості, наснаги та перемог!

Розпочались змагання  настільним тенісом. Між собою змагалися 5 шкіл. За підсумками перше місце зайняла команда гімназії № 20, друге – ЗОШ № 21, трете – багатопрофільної гімназії № 25, ЗОШ № 1 - зайняла четверте місце, ЗОШ № 24 – п’яте місце. Кращими гравцями стали: Садовський Ярослав, Куліков Данило, Лукьянова Аліна – учні гімназії № 20; Бондарчук Роман, Григоренко Сергій, Варєн’є Анастасія – учні ЗОШ № 21; Циганков Максим, Хащенко Микола, Лукіна Таліна – учні багатопрофільної гімназії № 25.

Родзинкою свята став виступ учнів ЗОШ № 21.

• Вітання з Днем народження!
  • До уваги членів виконкому!