На базі ОНЗ «Попаснянська ЗОШ № № 1» відбулося урочисте відкриття спеціалізованого залу спортивної гімнастики ПКУ «Дитячо-юнацька спортивна школа».
В церемонії відкриття залу взяли участь: міський голова Юрій Онищенко, керівник Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації - голова райдержадміністрації Сергій Шакун, в.о. голови Попаснянської районної ради Микола Черніков, безпосередньо директор Дитячо-юнацької спортивної школи Ірина Хандромай, вихованці ДЮСШ та їх батьки.

Вітаючи, міський голова Юрій Онищенко побажав юним спортсменам фізичного гарту, здоров'я, вдачі та досягнення спортивних вершин. Спортивному закладу міський голова передав подарунковий сертифікат на 10 000 грн. Від імені батьківського комітету спортивного закладу до слова була запрошена Ірина Хащенко. Вона подякувала керівництву міста та району за увагу, яку вони приділяють розвитку спорту та здорового способу життя.

З відкриттям цього залу у дітей мікрорайону «Черемушки» з’явилася можливість займатися гімнастичними вправами.

• Вітання з Днем народження!
  • До уваги членів виконкому!