Попаснянська міська рада

Відділ надання адміністративних послуг виконавчого комітету Попаснянської міської ради повідомляє, що 28 липня 2020 року набув чинності наказ Міністерства юстиції України «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 14.07.2020 № 2409/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 липня 2020 р. за № 672/34955 (далі - наказ).

Згідно наказу в період з 00.00 05 серпня 2020 року до 23.59 16 серпня 2020 року буде відбуватися впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України.

Звертаємо увагу, що у період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, не здійснюється.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник