29 листопада 2019 року о 10-00 годині відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Згідно оголошення, надрукованого у міськрайонній газеті «Попаснянський вісник» від 15.11.2019 № 46 (1037) було встановлено наступні вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (далі – СОД):

- наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єктів оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

- наявність досвіту суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

- перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіту у проведенні оцінки подібного майна;

- наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено СОД до виконання робіт з оцінки майна.

Так о 10-00 годині було розглянуто конкурсні пропозиції учасників з відбору СОД на визначення переможців для проведення незалежної оцінки об’єкта нежитлового приміщення № 5 площею13.0 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Попасна, площа Героїв, 3, перший поверх.

Ініціатива щодо участі у конкурсі надійшла від двох претендентів: ТОВ Агенство по нерухомості «ДІСКОНТ» та ФОП Оладько А.А.

За результатами розгляду пропозиції учасників конкурсу встановлено, що всіма учасниками надано всі документи, які необхідно для участі у конкурсі та вони відповідають Положенню про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Попасна.

Відповідно до п.3.5. «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Попасна», затвердженого рішенням міської ради від 26.01.2016 № 72/11, рішення комісії про обрання переможця приймається шляхом визначення учасника, пропозиція якого набрала найбільшу кількість балів.

Згідно набраних балів переможцем конкурсу з відбору СОД для оцінки нежитлового приміщення № 5, площею 13.0 кв.м., яке розташоване за адресою: м. Попасна, площа Героїв, 3 перший поверх було визначено ТОВ Агенство по нерухомості «ДІСКОНТ».

• До уваги депутатів міської ради
  • До уваги членів виконавчого комітету