19 листопада 2020 року в виконкомі міської ради відбулося засідання комісії з виплат матеріальної допомоги з коштів міського бюджету.

Засідання провела заступник міського голови Ірина Гапотченко.

Розглянувши 13 заяв, ознайомившись з їх змістом, враховуючи висновки депутатів міської ради, члени комісії вирішили запропонувати міському голові розпорядженням виділити кошти на одноразову матеріальну допомогу 13 мешканцям міста на загальну суму 11800,00 грн. З них:

- 8 – громадянам, які потребують лікування у зв’язку з хворобами (онкологія, сахарний діабет та ін) та реабілітації; - 3 – малозабезпеченим громадянам, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, опинилися у складних життєвих обставинах;

- 1 – учаснику бойових дій, який брав участь в АТО (ООС);

- 1 – на ремонт житла, пошкодженого у результаті бойових дій.

Загальний відділ виконкому міської ради