Попаснянська міська рада

Сьогодні, 6 серпня, в залі засідань адмінбудівлі міської ради відбулося пленарне засідання позачергової 98 сесії Попаснянської міської ради 6 скликання. Провів засідання міський голова Юрій Онищенко. Традиційно на початку роботи сесії Юрій Іванович привітав депутатів, які відзначили свій День народження в міжсесійний період.

Проведення позачергового засідання було викликано розглядом та прийняттям рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, а саме, прийняттям субвенцій, виділених з районного бюджету: 822,504 грн. на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку № 3 по вул. Первомайська; 88,864 грн. – на розробку проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі, розташованої за адресою: м. Попасна, вул. Калюжного 2-в».

Для забезпечення житлом пільгових категорій населення міські обранці прийняли рішення про придбання на вторинному ринку житла будинку в місті Попасна для виділення житла згідно Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 – 2018  та квартири для дитини сироти,

Також було прийнято рішення про придбання нерухомого майна – нежитлової будівлі, загальною площею 190,0 кв.м., що розташована за адресою: Луганська область, Попаснянський район, місто Попасна, вулиця Мічуріна, будинок № 1а., з метою розміщення в майбутньому відділу Державної міграційної служби в Попаснянському районі, що дасть можливість покращити надання адміністративних послуг населенню.

Депутати ухвалили рішення про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Попасна та передачу на баланс Попаснянського КП «СКП» спортивного майданчика по пров. Клубний та затвердили Положення про зміст, опис та порядок використання логотипу міста Попасна.

Важливо!
 • Запрошуємо на святковий концерт Вахтанга Кікабідзе
 • До уваги депутатів!
 • Запрошуємо до участі у фестивалі "Paslawsky' FEST"
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник