Сьогодні, 6 серпня, в залі засідань адмінбудівлі міської ради відбулося пленарне засідання позачергової 98 сесії Попаснянської міської ради 6 скликання. Провів засідання міський голова Юрій Онищенко. Традиційно на початку роботи сесії Юрій Іванович привітав депутатів, які відзначили свій День народження в міжсесійний період.

Проведення позачергового засідання було викликано розглядом та прийняттям рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, а саме, прийняттям субвенцій, виділених з районного бюджету: 822,504 грн. на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку № 3 по вул. Первомайська; 88,864 грн. – на розробку проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі, розташованої за адресою: м. Попасна, вул. Калюжного 2-в».

Для забезпечення житлом пільгових категорій населення міські обранці прийняли рішення про придбання на вторинному ринку житла будинку в місті Попасна для виділення житла згідно Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 – 2018  та квартири для дитини сироти,

Також було прийнято рішення про придбання нерухомого майна – нежитлової будівлі, загальною площею 190,0 кв.м., що розташована за адресою: Луганська область, Попаснянський район, місто Попасна, вулиця Мічуріна, будинок № 1а., з метою розміщення в майбутньому відділу Державної міграційної служби в Попаснянському районі, що дасть можливість покращити надання адміністративних послуг населенню.

Депутати ухвалили рішення про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Попасна та передачу на баланс Попаснянського КП «СКП» спортивного майданчика по пров. Клубний та затвердили Положення про зміст, опис та порядок використання логотипу міста Попасна.

• До уваги членів виконкому!
  • Вітаємо з Днем народження!