Попаснянська міська рада

Сьогодні, 3 вересня, відбулось позачергове пленарне засідання 107 сесії Попаснянської міської ради шостого скликання. Порядок денний склав 7 питань. Засідання провів Попаснянський міський голова Юрій Онищенко.

Традиційно на початку роботи сесії Юрій Іванович привітав депутатів, які відзначили свій День народження в міжсесійний період.

Проведення позачергового засідання пов’язане з прийняттям субвенції, виділеної з районного бюджету та розподілом коштів за рахунок перевиконання деяких видів доходів місцевого бюджету.

Так, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації - керівника Попаснянської військово-цивільної адміністрації від 09.08.2019 № 1402 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації - керівника Попаснянської військово-цивільної адміністрації від 22.12.2018 № 2488 «Про районний бюджет на 2019 рік» прийнято іншу субвенцію спеціального фонду в сумі 1 млн.грн. на реалізацію проєкту «Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття вул. Некрасова міста Попасна Луганської області».

За рахунок перевиконання деяких видів доходів міського бюджету збільшені наступні видатки:

- додатково виділено кошти в сумі 212,820 тис.грн. на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття вул. Некрасова.

- реконструкцію зовнішнього освітлення вул. Черешні - 400,0 тис.грн.

- придбання зелених насаджень - 44,0  тис.грн.

- придбання та встановлення металопластикових вікон в під’їздах будинку № 2 по вул. Базарна та металевих дверей в під’їздах житлового фонду міста Попасна - 229,0 тис.грн.

- поточний ремонт асфальтобетонного покриття по вул. Первомайська - 55,0 тис.грн.

- розвідувальне буріння свердловин в м. Попасна - 220,0 тис.грн.

- транспортні послуги з благоустрою - 20,0 тис.грн.

Кошти в розмірі 160,0 тис.грн. переміщені на:

- капітальний ремонт дільниці тротуару біля будівлі № 96 по вул. Первомайська - 100,0 тис.грн.

-  капітальний ремонт дільниці площі Миру, а саме облаштування плиткою біля флагштоків та стел - 30,0 тис.грн.

- розробку проекту відведення земельної ділянки під свердловини - 30,0 тис.грн.

Рішенням депутатів внесені відповідні зміни та доповнення до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2019 рік.

Розглянувши клопотання Попаснянського міського голови Юрія Онищенка, рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 20.08.2019 № 89  «Про клопотання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Попасна» Шингірій Світлані Олексіївні».

Світлана Шингірій працювала вчителем математики і фізики, директором школи № 25, потім декілька років працювала педагогом-організатором для дітей і підлітків на Донецькій залізниці. За свою педагогічну діяльність завжди користувалася великою повагою та авторитетом серед учнів та колег.

Була депутатом міської ради 18 скликання, а в 2010 році була обрана депутатом Попаснянської міської ради шостого скликання.

Активно бере участь у засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях міської ради. Ініціює розгляд питань щодо розвитку освіти та спорту у місті. Дуже відповідально відноситься до своїх депутатських обов’язків. Регулярно та оперативно реагує на звернення громадян міста з різних питань. Вирішує питання благоустрою міста.

Світлана Олексіївна вже багато років на безоплатній основі є головою ОСББ «Шигама» у будинку № 45 по вулиці Красних партизан. Під її головуванням було проведено капітальний ремонт будинку, благоустроєна територія двору, біля будинку є гарна клумба, якою особисто займається Світлана Олексіївна та за яку неодноразово нагороджувалася виконавчим комітетом Попаснянської міської ради. 

З 2015 року Шингірій Світлана Олексіївна очолює Попаснянську міську ветеранську організацію. Під час роботи на посаді голови Світлана Олексіївна внесла великий вклад у розвиток ветеранської організації та ветеранського руху в місті Попасна. За її ініціативою відбувається вітання з Днем народження найповажніших людей нашого міста на дому, надається допомога  людям похилого віку, які потрапили до складних умов.

Активна життєва позиція Світлани Олексіївни є яскравим прикладом для багатьох поколінь, гідна поваги та шани.

Враховуючи значний вклад Шингірій С.О. у розвиток міста та ветеранський рух Шингірій Світлані Олексіївні присвоєно звання «Почесний громадянин міста Попасна».

Також було розглянуто декілька інших питань.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник