Сьогодні, 12 січня 2018, відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради.

Комісією було розглянуто 5 адміністративних справ. Чотири справи за частиною 1 статті 175¹ «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» та один за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

За розглянутими адмінпротоколами за ч.1 ст.175¹ було винесено 4 попередження. З особами проведено бесіду по недопущенню в подальшому правопорушень.

В якості основного питання розглядався адміністративний протокол за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».
За результатами розгляду у відношенні правопорушника адміністративною комісією було винесено постанову у вигляді накладання штрафу згідно встановленої статтею санкції, а саме - штраф в сумі 340 грн.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітання з Днем народження!
  • До уваги членів виконкому!