У понеділок, 14 травня, відбулася позачергова дев’яносто п’ята сесія Попаснянської міської ради шостого скликання. Обговорювалося сім питань.

Рішенням міської ради були внесені зміни до міського бюджету на 2018 рік. Вони стосувалися виділення субвенцій із районного в міський бюджет. Перша субвенція у розмірі 175 тис. грн. надається на співфінансування з урахуванням виділених коштів Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на придбання обладнання і програмного забезпечення для оформлення та видачі паспорта громадянина України з безкоштовним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм для ЦНАПу, а друга субвенція у розмірі 800 тис. грн. – на придбання адмінбудівлі та господарських приміщень у місті Попасна для переведення в них Попаснянського РС УДМС. Також до змін міського бюджету увійшло виділення 267, 6 тис. грн. на ремонт покрівлі житлового будинку № 2 по вул. Базарна.

Були внесені відповідні доповнення до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2018 рік у зв’язку зі змінами до міського бюджету.
Встановлені місцеві податки і збори в м. Попасна на 2019 рік.
Оголошені та затверджені результати відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу міста Попасна. Переможцем став логотип Олександра Жмудя.

Були затверджені рішення про безоплатне прийняття в комунальну власність та передачу на баланс Попаснянського КП «СКП» приладів примусового зниження швидкості, що встановлені біля загальноосвітніх шкіл міста № 24 і № 21 та дерев’яних скульптур «Все буде добре», відкриття яких заплановано на 18 травня біля парку ім. Калюжного.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!