Попаснянська міська рада

Голови вуличних та квартальних комітетів є першими помічниками міської влади на місцях. Вони найближче до людей і добре знають, які проблеми актуальні для містян. Також вони мають володіти тією, чи іншою інформацією, яка безпосередньо стосуються людей, щоб при необхідності інформувати мешканців. Саме тому у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради приділяється велика увага співпраці з головами вуличних та квартальних комітетів.

На черговій нараді, що відбулась у минулу п’ятницю було розглянуто багато актуальних питань.

На сьогоднішній день рівень укладених договорів на послугу з вивезення побутових відходів у місті Попасна знаходиться на низькому рівні. Постійно з'являються нові несанкціоновані звалища у ярах, посадках, на територіях покинутих приватних домоволодінь. Начальник відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та землеустрою Марина Бондарева закликала голів вуличних комітетів максимально донести до мешканців приватного сектору інформацію про необхідність укладання договорів на вивезення побутових відходів. Крім того Марина Олександрівна звернула  увагу на те, що відсутність укладеного договору не є підставою для несплати за надані послуги з вивезення відходів у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Також вона акцентувала увагу, що згідно Правил благоустрою міста Попасна забороняється зберігання будівельних матеріалів за територією подвір’я. У разі завезення будівельних матеріалів необхідно відразу звертатися до виконкому міської ради для отримання дозволу.

Начальник юридичного відділу Віталій Коваленко провів презентацію на тему «Впровадження електронного документообігу у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради».

Всі пропозиції та побажання міській владі від голів кварткомів - почуті та будуть враховані у подальшій роботі.

Підбиваючи підсумки засідання, виступаючі подякували головам вуличних та квартальних комітетів за увагу та плідну співпрацю.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник