Попаснянська міська рада

Сьогодні, 11 липня, в залі засідань адмінбудівлі міської ради відбулося пленарне засідання позачергової 97 сесії Попаснянської міської ради 6 скликання. Провів засідання міський голова Юрій Онищенко. Традиційно на початку роботи сесії Юрій Іванович привітав депутатів, які відзначили свій День народження в міжсесійний період.

Проведення позачергового засідання було викликано розглядом та прийняттям рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, а саме прийняттям субвенцій, виділених з обласного та районного бюджетів.

Обласною державною адміністрацією-військово цивільною адміністрацією було виділено 100 тис. грн. на придбання квартири по вул. Черешні для дитини сироти. Громадською комісією з житлових питань при виконкомі міської ради буде прийматися рішення щодо дитини-сироти, якій буде надана придбана квартира.

На проведення поточного ремонту доріг комунальної власності територіальної громади міста по вул. Базарна, Ніколенка, Соборна, Кузнечна, Миру було виділено субвенцію з районного бюджету в сумі 500 тис. грн.

Також необхідно було внести зміни до міського бюджету на 2018 рік щодо виділення 328 тис. 026 грн. на співфінансування проектів: «Створення зони відпочинку для мешканців багатоквартирного житлового фонду кварталу імені Оседача», «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення тротуару по вул. Миру», «Впровадження системи роздільного збору ТПВ на території міста Попасна» загальною вартістю 1169,509 тис. грн., які стали переможцями у 2018 році в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

На позачерговій 97 сесії депутати Попаснянської міської ради підтримали пропозицію Славутицької міської ради Київської області щодо налагодження партнерських відносин між м. Попасна Луганської області та м. Славутич Київської області в статусі міст-партнерів з укладанням Угоди про партнерство між містами Попасна і Славутич.

Міський голова Юрій Онищенко звернувся до депутатів з проханням надання більше роз’яснень та інформації мешканцям виборчих округів з питань ремонту доріг, благоустрою, санітарної обрізки та озеленення міста, соціальних питань та інш., тому що депутати міської ради є основним зв’язком між виконавчим органом міської ради та виборцями.

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконкому!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник