Сьогодні, 2 вересня, у більшості шкіл та гімназій Попасної відбулося свято Першого дзвоника. Для учнів ЗОШ № 24 це свято проходило 1 вересня.

Привітати учнів до кожного учбового закладу на урочисту лінійку завітали міський голова Юрій Онищенко, заступники міського голови Дмитро Хащенко та Ірина Гапотченко, керуючий справами Любов Кулік. Вони привітали учнів, батьків та педагогів з новим навчальним роком та побажали учням захоплюючих подорожей в світ знань і відмінних друзів на все життя, вирости достойними громадянами неньки – України, батькам — живого інтересу до знань і успіхів у навчанні своїх дітей, педагогам — вдячних учнів та нових висот у викладацькому мистецтві.

На урочистій лінійці від міського голови всі школи міста отримали подарункові сертифікати.

Після завершення урочистостей старшокласники відвели новачків у класні кімнати, де для них перша вчителька провела перший урок.

• До уваги членів виконавчого комітету
  • Опитування