Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з жінкою – берегинею роду людського, його душею.

Саме тому напередодні Міжнародного жіночого дня, сьогодні у районному Будинку культури відбувся урочистий захід та святковий концерт для представниць прекрасної статі.

Маючи слово заступниця міського голови Ірина Гапотченко привітала жінок з прийдешнім святом та побажала міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові, залишатися усміхненими, сповненими надій та оптимізму.

Також щирі слова вітання, шаноби та подяки за жіночність, душевне тепло лунали з уст керівниці апарату Попаснянської райдержадміністрації Вікторії Попової та в.о. голови Попаснянської районної ради Миколи Чернікова.

З нагоди свята багато жінок отримали відзнаки та квіти.

Чудовим подарунком для всіх представниць прекрасної статі став святковий концерт за участі творчих колективів міста.

• До уваги членів виконавчого комітету
  • Опитування