В рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), який фінансується агентством США з міжнародного розвитку USAID, у Попасній запроваджується електронний реєстр територіальної громади «ЦНАП SQS».

ЦНАП SQS – це автоматизована система формування та ведення реєстру територіальної громади в електронному вигляді у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб, яка значно зменшує завантаженість працівників та збільшує кількість прийнятих громад. Основною і найголовнішою метою впровадження електронного реєстру територіальної громади є покращення надання адміністративних послуг шляхом впровадження системи надання послуг в електронній формі та з застосуванням сучасних програмних комплексів.

Для формування електронного реєстру, який запрацює найближчим часом у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради відбулася зустріч керуючого справами виконкому Любові Кулік, заступника міського голови Ірини Гапотченко, начальника загального відділу Вікторії Степанової, спеціалістів загального відділу виконкому з консультантами проекту Оленою Ніжельською та Віктором Курдюковим.

На зустрічі обговорювались організаційні та технічні питання, які потрібно вирішити, аби найшвидше впровадити електронну систему «ЦНАП SQS».

• До уваги депутатів міської ради!
  • До уваги членів виконкому!