З нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення сьогодні, 14 березня, у районному Будинку культури відбулись урочистості.
Привітати працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення зі святом прийшли голова Попаснянської райдержадміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун та заступник Попаснянського міського голови Ірина Гапотченко. Звертаючись до присутніх у залі працівників цієї галузі, представники влади подякували їм за щоденну натхненну працю, побажали міцного здоров'я, добробуту, родинного щастя, миру і злагоди.

З нагоди свята грамотами та грошовою винагородою від виконавчого комітету Попаснянської міської ради та грамотами від Попаснянської райдержадміністрації були відзначені кращі працівники комунальної сфери. Урочиста частина заходу супроводжувалася концертної програмою за участю танцювальних і вокальних колективів міста.

• До уваги депутатів міської ради!