З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві сьогодні, 13 березня, у районному Будинку культури відбувся тематичний захід, присвячений Дню українського добровольця.

Зі словами привітань до присутніх у залі звернулися голова Попаснянської райдержадміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун, заступник Попаснянського міського голови Михайло Табачинський та командир батальйону «Донбас» полковник В'ячеслав Власенко. Зі сцени лунали слова щирої подяки та поваги до добровольців, які стали на захист держави.

Учасники заходу переглянули відео-стрічку та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих добровольців.

По завершенню заходу відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку.

• До уваги депутатів міської ради!