З нагоди професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня, сьогодні в малому залі районного Будинку культури відбулися святкові заходи.

Ця подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, голів вуличних комітетів та ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування. Це свято може вважати своїм кожна людина з активною життєвою позицією, яка прагне впливати на діяльність та розвиток рідного міста, села чи будинку.
Щирими словами всіх причетних до місцевого самоврядування вітали міський голова Юрій Онищенко, голова райдержадміністрації Сергій Шакун та в.о. голови районної ради Микола Черніков. Привітала своїх колег зі святом в.о. голови Гірської міської ради Тетяна Пєнкіна. Найактивнішим представникам місцевого самоврядування очільники міста та району вручили грамоти і подяки, а самодіяльні митці культури подарували присутнім численні музичні вітання.

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!
  • До уваги членів виконавчого комітету!