Попаснянська міська рада

Сьогодні, 13 січня, відбулося відкриття відреконструйованого скверу по вул. Суворова. Вдихнути нове життя в цей сквер вдалося завдяки тісній співпраці активістів нашого міста, міської влади та бізнесу. За ініціативою молодіжної ради при Попаснянській міській раді, отримавши підтримку місцевої влади, громадською організацією «Я вірю в своє місто» на чолі з керівником Сніжаною Матковською був написаний та реалізований проект за програмою ООН в Україні «Створення безпечного простору для гуртування громади «Студентські вечори».

Вартість проєкту склала понад 200 тис. грн., з міського бюджету було профінансовано 50 тис. грн. Допомогу в реалізаціє проєкту надало КП «СКП» та активні жінки та чоловіки міста.

Щоб створити умови для гуртування громади, проведення цікавих заходів та просто дозвілля в світлий та темний час доби, на території скверу були встановлені лавки, урни та ліхтарі, висаджені деякі види зелених насаджень, замінені бордюри, придбані та будуть встановлені камери відеоспостереження.

Право перерізати стрічку було надано міському голові Юрію Онищенку та голові ГО «Я вірю в своє місто» Сніжані Матковській.

Міський голова Юрій Онищенко привітав попаснян з цією урочистою подією та закликав громадськість долучатися до написання та реалізації подібних проєктів аби разом зробити наше місто ще кращим та комфортнішим.

Під час заходу відбулося покладання квітів до підніжжя Пам’ятного знаку воїнам – робочим вагоноремонтного заводу, загиблим під час Другої світової війни, який знаходиться на території відреконструйованого скверу.

Подяки від ГО «Я вірю в своє місто» отримали всі, хто, не шкодуючи свого часу, доклав зусилля за для того, щоб в нашому місті з’явилося ще одне місце для відпочинку та прогулянок.

Важливо!
 • До уваги депутатів!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник