Попаснянська міська рада

18 лютого 2017 року у залі ПМСЗ "Відродження" пройшов турнір з міні-футболу серед команд підприємств, установ та організацій міста на кубок міського голови. Всього у турнірі прийняли участь 7 команд - любителів цього виду спорту, а саме: збірна Дистанції колії та Дистанція сигналізації та зв’язку, Локомотивного депо, Вагонного депо, ТДВ «Попаснянський ВРЗ», Колійної машинної станції та дві команди Дитячо-юнацької спортивної школи. 

Відкриваючи змагання, міський голова Юрій Онищенко побажав всім учасникам успіхів, чесної, безкомпромісної боротьби та перемоги. 

Протягом гри у спортивній залі панувала досить напружена атмосфера. За призові місця з міні-футболу змагалися найкращі гравці підприємств, установ та організацій. 

У півфіналі за третє місце боролися команди ДЮСШ - № 2 та збірна Дистанції колії та Дистанція сигналізації та зв’язку. За основний час гравці так і не змогли визначити, хто сильніший, тому все вирішила серія пенальті. 3:4 на користь збірної Дистанції колії та Дистанція сигналізації та зв’язку. У фіналі ж зустрілися команди Локомотивного та Вагонного депо. Перемогу у турнірі здобули гравці Вагонного депо. 

Переможців нагородили кубками, медалями, почесними грамотами та цінними подарунками. 

За підсумками турніру кращім воротарем було визнано Садовського Руслана (Локомотивне депо). Кращім гравцем став Домашенко Нікіта (ДЮСШ, тренер Москаленко Іван). Кожного було нагороджено грамотою та грошовою винагородою. Приз глядацьких симпатій отримала команда ДЮСШ № 2, гравці якої, не зважаючи на юний вік, гідно представили свою школу. 

Керівництво міста та ПМСЗ "Відродження" висловлюють подяку всім учасникам турніру та керівникам підприємств, установ та організацій, команди яких прийняли участь у змаганні з міні-футболу, та сподіваються на подальшу участь у наступних змаганнях інших підприємств, установ та організацій міста.

Важливо!
 • Вітаємо з Днем народження!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник