Попаснянська міська рада

Сьогодні, 14 квітня, за ініціативи виконавчого комітету Попаснянської міської ради, на території Свято-Миколаївського храму відбулася благодійна акція «Створи Пасхальну писанку». Участь в акції прийняли 13 учасників, серед яких були: ДНЗ № 1, ДНЗ № 2, ДНЗ № 3, багатопрофільна гімназія № 25, гімназія № 20, ОНЗ «Попаснянська ЗОШ № 1, ЗОШ № 24, ЗОШ № 21, Будинок дитячої та юнацької творчості, Попаснянська районна державна адміністрація, ТУ БМЕС – 17, відокремлений підрозділ «Попаснянський районний водоканал, ПП «Елітжитлком».

З привітальним словом до учасників та гостей акції звернувся міський голова Юрій Онищенко. Він подякував всіх хто знайшов час і прийшов у вихідний день на цю акцію та вручив подяки всім колективам-учасникам заходу. Юрій Іванович висловив сподівання, що цей захід підтримають попасняни і він стане традиційним, а деякі писанки, представлені на виставці, невдовзі прикрашатимуть наше місто. Також до привітань долучилися голова райдержадміністрації Сергій Шакун, в.о. голови районної ради Микола Черніков, отець Михайло та отець Віталій.

Учасники акції не лише представили Пасхальні писанки, а й прийняли участь у благодійному ярмарку, де кожен міг придбати солодощі та поробки, тим самим допомогти маленьким містянам в лікуванні. Всього під час благодійного ярмарку було зібрано 10165 грн. Ці гроші будуть передані на лікування хворим - однорічному хлопчику та дванадцятирічній дівчинці.

Важливо!
 • Шановні мешканці та гості міста Попасна! Виконавчий комітет Попаснянської міської ради запрошує вас взяти участь у заходах до 4-ї річниці визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань
 • Вітаємо з Днем народження
 • До уваги членів виконкому!

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник