Триває реалізація цільової Програми розвитку та збереження зелених насаджень на території Попаснянської міської ради на 2018 – 2022 роки.

З початку 2018 року в дію вступила Програма розвитку та збереження зелених насаджень на території Попаснянської міської ради на 2018 – 2022 роки, яка передбачає проведення заходів з реконструкції зелених насаджень (видалення аварійних та фаутних дерев, проведення санітарних та омолоджувальних обрізувань, створення нових насаджень у місті, тощо).

Основною метою Програми є охорона, збереження та відтворення існуючих зелених насаджень, їх гармонійне поєднання з ландшафтом населених пунктів, утримання у здоровому впорядкованому стані стійких до несприятливих умов навколишнього природного середовища насаджень, що забезпечить збалансований розвиток зеленої зони та виконання нею екологічних соціально-економічних функцій.

Заплановані роботи з видалення аварійних, сухостійних, фаутних дерев та проведення санітарного обрізування дерев у місті проводяться з метою ліквідації можливих наслідків стихійного лиха, техногенних ситуацій, для запобігання травматизму та виникнення аварійних ситуації, відновлення світлового режиму у будинках та квартирах, дотримання Правил охорони газових, електричних мереж, мереж водопостачання та водовідведення, для провадження інфраструктурних проектів з реконструкції мереж зовнішнього освітлення та з заміни асфальтобетонного покриття автомобільних доріг.

Але і не стоїть на місці питання висадження нових зелених насаджень у місті. Відтак в цьому році було висаджено 100 туй по вул. Первомайська. А вже восени з’являться нові насадження по вул. Шкільна у вигляді 30 лип.

Відділ житлово-комунального господарства,

архітектури, містобудування та землеустрою

виконавчого комітета Попаснянської міської ради

• До уваги членів виконкому!
  • Вітаємо з Днем народження!