Попаснянська міська рада

Традиційно на території України Місячники з благоустрою проводяться у квітні, але зарання весна цього року внесла власні корективи - вже сьогодні необхідно активно розпочинати роботи з санітарного очищення територій.

Звертаємось до керівників організацій, установ і підприємств всіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність на території міста, з проханням розпочати весняні заходи із санітарного очищення територій прилеглих до підприємств, установ, організацій, а також територій, закріплених за підприємством, установою, організацією Рішенням виконкому міської ради від 19.03.2019 № 34 «Про закріплення територій площ, скверів та інших об’єктів за підприємствами, організаціями, установами, фізичними особами-підприємцями міста для підтримання належного санітарного стану міста Попасна».

Потребують весняного очищення території житлової забудови. Після виходу з зими прибудинкові території багатоквартирної та приватної забудови наразі мають непривабливий вигляд через наявність торішнього листя та бур'яну. Звертаємось до управителів багатоквартирного житла, в тому числі правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків забезпечити виконання заходів щодо благоустрою прибудинкових територій підвідомчого житлового фонду, привести до відповідного санітарно-естетичного стану майданчики для тимчасового зберігання твердих побутових відходів.

Окремо, з проханням наведення санітарного порядку, звертаємось до власників (орендарів) індивідуальних житлових будівель та нагадуємо, що на виконання Правил благоустрою території міста Попасна, Вам необхідно забезпечувати утримання прилеглої до подвір’я території в належному санітарному стані. При наявності природних меж (дороги, стінки, тощо) прибирання здійснювати до цих меж.

Заздалегідь вдячні за Ваш внесок щодо покращення санітарного стану нашого міста. Пам’ятаймо! Лише в чистому та облагородженому середовищі розвиваються благородність і відповідальність особистості. Зробимо все, аби краєвиди Попаснянщини тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки насолоджувалися неповторною красою та унікальністю рідного краю.

 

Відділ ЖКГ

виконкому міської ради

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник