За період травень - червень відбулися такі спортивні події:

9 травня провели міський турнір з армрестлінгу присвячений святкуванню перемоги. Велика кількість юних спортсменів брали в ньому участь. Всі призові місця зайняли вихованці ПМСЗ «Відродження», яких тренує молодий тренер Кривобок Артем. 21-22 травня пройшов Чемпіонат Луганської області з армрестлінгу. Вихованці ПМСЗ «Відродження» під керівництвом Кривобока Артема зайняли призові місця. Борисенко Олександр, Княгницький Артем і Княгницкий Володимир стали бронзовими призерами Луганській області.

26 червня Кривобок Артем брав участь у спартакіаді залізничників, яка проходила в м. Красний Лиман. Також Артем готується взяти участь у відкритому Чемпіонаті України з армрестлінгу, який пройде 16 липня у м. Суми. Наш молодий тренер з карате Дегтяренко Олександр готує команду спортсменів до Чемпіонату України, який пройде у вересні цього року. Одним з етапів підготовки був турнір, який пройшов на початку червня в м. Лисичанськ. Мисан Богдан зайняв ІІ та ІІІ місце, Химченко Артем зайняв ІІІ місце. В майбутньому Чемпіонаті України також братиме участь тренер Дегтяренко Олександр. У серпні вихованці ПМСЗ «Відродження» готуються взяти участь в Чемпіонаті Луганської області за класичним триборством (пауерліфтинг), за підсумками якого буде сформована збірна Луганської області для участі в Чемпіонаті України з класичного триборства у вересні, в м. Полтава.

Тренера Івженко Андрій і Кадацька Ганна, 12-ти річна ПМСЗ (кандидат в майстри спорту) Івженко Ольга, готується взяти участь в Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 23 років, який пройде з 6 по 10 липня в м. Скадовськ (тренер Івженко А. В. і Михайлов В.А.)

25 червня пройшов відкритий міський турнір з міні-футболу, присвячений Дню Конституції, де брали участь команди підприємств міста.

Директор ПМСЗ «Відродження» А. Івженко

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!